Risk Uyarısı

Ecryptobulls.com, küresel çapta Türkçe ve İngilizce dillerinde yayın yapan 250 ayrı borsaya yönelik anlık veriler, grafikler, fiyat değişimleri, finansal araçlar, ekonomik gelişmelere yönelik son dakika haberleri ve buna yönelik her türlü analizi sunan bir finans piyasaları platformudur. Kullanıcı sayısı 10 milyondan fazla ve aylık kullanıcı sayısı 100 milyonun aşkındır.  Ecryptobulls.com dünyanın en büyük finans firmaları arasına girmeye aday bir firmadır.

150 binden fazla bünyesinde barındırdığı finansal araçla Ecryptobulls.com, kullanıcılarına günlük sinyal, haftalık sinyal, kişiselleştirilmiş portföy, analizler, ekonomik takvimler, hesaplayıcılar ve finansal yatırımcı fikirleri gibi en ileri finans piyasası araçlarına hiçbir kısıtlama olmaksızın erişim fırsatı sunmaktadır.

Ecryptobulls.com küresel hisse piyasalarına ek olarak Kripto paralar, Emtialar, Borsa Endeksleri, Döviz kurları, Fon ve Faiz Oranları, ETF’ler, Vadeli İşlemler ve Opsiyonlara dair tüm verileri sunmaktadır.

Andorid ve IOS iletim sistemlerine sahip olan Ecryptobulls.com tüm mobil uygulamaları ile birlikte tacirler ve yatırımcılar adına kaliteli hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir. En kısa süre de güvenilir bir yayın kuruluşu olmayı başararak yüzlerce kuruluşun global ve yerel tüm tanıtım platformlarında reklam yapmasına olanak tanımıştır.