Ripple (XRP) Cephesinde Yükseliş Devam Etmekte!

192
SHARES
1.5k
VIEWS

Ripple (XRP) Cephesinde Yükseliş Devam Etmekte! XRP, tüm kripto varlıklar arasında yükselişini sürdürerek tekrar 4’üncü sıraya çıkmıştır. Ripple (XRP), hafta sonu oldukça iyi bir performans göstererek zirveye çıkmayı başarmıştır. 12 Şubat’ta 0,5246 dolardan işlem gören XRP, 14 Şubat’ta 0,6324 dolara kadar yükselişini sürdürmüştür.

Hafta genelinde yüzde 31,77’lik dev bir ralli yaşamasının ardından XRP’nin piyasa değeri de 14 Şubat’ta Cardano (ADA) ve Poldakot’un (DOT) piyasa değerini geride bırakmıştır. Bununla birlikte XRP, tüm kripto varlıklar arasında yeniden değerini artırarak 4’üncü sıraya çıkmayı başarmıştır. Ripple (XRP) Cephesinde Yükseliş Devam Etmekte!

Son 24 saat içerisinde yüzde 7,53 değer kaybı yaşayan XRP; 25.511.025.263 dolar piyasa değeriyle 4’üncü sıradaki yerini korumaktadır. Onun hemen arkasından 25.304.818.733 dolar piyasa değeriyle Cardano gelmiştir. Daha sonra ise 23.851.53.475 dolar ile Polkadot yer almaktadır.

Ripple’ın Başı Davalarla Dertte

XRP, 9 Şubat’ta Polkadot rallisi sebebiyle en büyük üç altcoin arasındaki yerini kısa bir süreliğine kaybetmişti. Ripple (XRP), ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun Ripple ve yöneticilerine menkul kıymetler yasalarını ihlal ettikleri gerekçesiyle dava açacağını duyurmuştu. Bu duyurunun ardından hızla değer kaybetmeye başlamıştı. Bununla birlikte 0,57 dolardan 0,1947 dolara kadar düşmüştü. Dava haberinden sonra Kraken, Coinbase ve OKCoin gibi büyük borsaların; XRP işlemlerini askıya alması, kripto para için durumu daha da kötüleştirmişti.

Ne var ki XRP, 30 Ocak’ta Reddit’in 9 milyonu aşkın üyeye sahip olan yatırımcı grubu WallStreetBets’in tetiklediği ralli sayesinde resmen level atlamıştı. Böylece 0,28 dolardan 0,74 dolara kadar çıkmıştı. XRP, hemen ardından yatırımcıların kâr almaya başlamasıyla birlikte iki saat içerisinde neredeyse yüzde 50 düşüş göstermiştir. Böylelikle 0,39 dolara gerilemişti. XRP, haber yayın saati ile birlikte 0,56 dolardan alıcı bulmaktadır.

BuyBitcoinFiveMinute

İlgili Haberler

İlginizi Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şartlar ve Koşulları veGizlilik Politikasını kabul ediyorum..

Welcome Back!

Login to your account below

Create New Account!

Fill the forms below to register

*Web sitemize kaydolarak, Şartlar ve Koşulları ve Gizlilik Politikası 'nı kabul etmiş olursunuz.

Retrieve your password

Please enter your username or email address to reset your password.