Künye

Sahibi


MONO MEDYA REKLAM VE ORGANİZASYON LTD. ŞTİ.

Adres


MONO MEDYA İş Merkezi Ziya Rızkı Caddesi Girne / KKTC 99300

Tel: 0 (312) 900 11 96 – +7 991 233-44-61

info@ecryptobulls.com


Genel Yayın Yönetmeni ve Personel Müdürü

Erhan GÜLTEKİN


İçerik Sorumlusu ve Haber Şefi

Derin ÇAKIR


Editör Ekibi

Hazal YAMAN


Sosyal Medya

Onur AYTAÇ


Yazılım

WordPress – Jnews Teması


Çevirmenler

Gece YILDIRIM

Cemre ERDÖNMEZ

Web Yönetmeni

Burak BAYRAMOĞLU


Yazılım Ekibi Web Geliştirme

Necati DUMAN


Kurumsal İletişim

Erhan GÜLTEKİN


Reklam ve Pazarlama

Pier Medya


Grafiker

Maxim DRANOV


Servis Sağlayıcı ve Domain Servisi

Gizlilik Politikası


© 2020 Ecryptobulls Tüm Hakları Saklıdır. İş bu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası, Firma olarak www.ecryptobulls.com adresli internet sitemiz için içerik sağlayıcı ve veri sorumlusu olduğumuz bu sitede farklı yollar kullanılarak elde edilen kişisel bilgilerin hangi yollarla toplandığı, kullanıldığı ve paylaşımın kimlerle yapılabileceği, kullanıcıların/üyelerin hangi haklara sahip olduğu ve bu bilgilerin ne şekilde kullanılabileceğine yönelik aynı zamanda çerezler hakkında bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

İşbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikasına göre, sitemizi ziyaret eden, üye olan kullanıcılar, yorum yapan, bilgi gönderen, video, resim gibi içerik yollayan kişi ve kuruluşlar (Kullanıcılar/Üyeler) sözleşmede yer alan tüm şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

Şirketin, işbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nda yapacağı güncellemeler ve değişiklikler sitemizde aktif olduğu andan itibaren geçerlilik kazanmış kabul edilir. Bu yüzden, sitemiz ziyaret edilmeden evvel işbu Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması Politikası’nın Kullanıcı/Üye olan kişiler tarafından gözden geçirilip yapılan değişiklik ve düzeltmelerin Kullanıcı/Üye tarafından dikkate alınmasını tavsiye ederiz.

Hukuka Aykırılık Bildirimi


Firmamıza ait olan www.ecryptobulls.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@ecryptobulls.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.