Kariyer

Hoş geldiniz! Sizde bu muhteşem ekibe katılmak ister misiniz ?

Eğer bir editör veya basın mensubu iseniz sizde bu muhteşem ekipte yerinizi alabilirsiniz!

[email protected] mail adresimize CV’nizi göndererek başvuru yapabilirsiniz.

Adaylarda Aradığımız Kriterler.

 • İyi seviyede İngilizce dil bilgisi
 • Medya Okur-Yazarlığı
 • Orta Seviye Bilgisayar Kullanımı
 • MS Office Programlarını İyi Seviyede Kullanabilmek
 • En Az Lise Mezunu
 • Kıbrıs-Girne İkamet Eden veya Edebilecek kişiler
 • Bay-Bayan
 • Esnek Çalışma Saatlerine Uyum Sağlayabilecek
 • Deneyimli veya Deneyimsiz
 • Kurumumuz Bünyesinde Haber Yazma ve Okuma Kalitesini Artırma Gibi Eğitimleri Sağlamaktadır.
 • Kripto Paralar ile İlgili Araştırmayı Seven, Okumayı Seven Kişiler Öncelikli Tercihimiz Olacaktır.

 

kariyer

Biz Kimiz?
Ecryptobulls 2020 yılında kripto paraların öneminin artması ve yatırımcıların kripto para haberlerine yönelmesi sonucunda oluşan açığı kapatmak için doğmuş bir Kripto para Haberleri / bilgilendirme sitesidir. Bu sitede yer alan kripto para haberleri, yatırımcıların güncel kripto haberlerini takip edebilmesi için özel olarak oluşturulmuştur. Kripto para konusunda uzman analistler tarafından piyasa 7/24 taranarak önemli gelişmeler sizler için derlenir ve kripto para haberleri kategorisinde yer alır.


Yatırımcıların ilgisini çekebilecek diğer bir konu ise altcoin yorumlarıdır. Altcoinler günümüzde çok ilgi çekmekte ve Bitcoin ile beraber değerleri çok fazla artabilmekte olan kripto para birimleridir. Uzman ekibimiz tüm alcoin piyasasında olan gelişmeleri sizler için inceler, değerlendirir ve bilginize sunar.


Vizyonumuz


Ecryptobulls olarak vizyonumuz bizi takip eden yatırımcılara haber değeri olan, ileride yaşanabilecek dalgalanmaları görebilmek adına kripto para piyasasına tam hakimliğimizi koruyarak yatırımcıları bilgilendirmektir. Ekonomi haberlerinden tutun en ufak gelişmeye kadar piyasayı etkileyen tüm olayları derleyerek sizlere 7/24 sunmak en öncelikli görevimizdir.


Misyonumuz


Ecryptobulls açıldığı günden beri kripto para piyasasını hiç bilmeyen yatırımcılardan tutun, bu konuda en deneyimli yatırımcılara kadar herkese güncel dalgalanmaları, gelişmeleri ve olayları anında aktarmayı hedefler. Türkiye’de bulunan yatırımcıları bilgilendirmek adına Dünya piyasasını takip ederek güncel haberleri ve analizleri sunmak öncelikli görevimizdir. Aynı zamanda hiç bilinmeyen altcoinleri sizler için araştırmak, kripto paralar hakkında bilmediğiniz her konuda bilgi sağlamak misyonumuzdur.


Bu bağlamda yaptığımız youtube videolarını, eğitim makalelerini ve güncel kripto haberlerini sitemizi kullanarak takip edebilirsiniz. Kripto para ile alakalı merak ettiğiniz her şey Ecryptobulls’ta!

blank

Neler Yapıyoruz?

Günlük Kripto Analizleri

Uzman ekibimiz sürekli araştırmalar yapar, okur ve bilgi edinir. Bilgilerini Grafiklere döker ve değerli web sitesi takipçilerimiz ile paylaşırlar.

Günlük Kripto Haber Bülteni

Uzman Editörlerimiz değerli web sitesi kullanıcılarımız için günlük haber başlıkları hazırlar, düzenler ve en akıcı şekli ile paylaşırlar.

Kripto Para Bilgi Makaleleri

Uzman Editör Ekibimiz tüm kripto paralar ile ilgili bilgi makaleleri hazırlar, düzenler ve akıcı anlatımları ile paylaşırlar. Kullanıcılarımız bilgi makalelerimizi okuyarak kripto paranın ne olduğunu nasıl alınıp nasıl satıldığını öğrenirler.

kripto

Youtube Videoları Hazırlarız

Uzman Editör Ekibimiz ve Grafikerlerimiz kullanıcılarımız için bilgilendirici, öğretici, uzman eğitim statüsünde videolar hazırlar. Bu sayede kripto para yatırımı yapacak kişilere yatırım yapmadan önce ön bilgi edinmesini sağlamış oluruz.

Birçok kişi kripto para hakkında alım-satım işlemlerinin nasıl yapıldığını, güvenilir olup olmadığını ve piyasanın detaylı şekilde anlatılmasını istiyor.

Ekibimiz uzmanları günlük analizleri, kripto para haberlerini ve youtube eğitim videolarını her bir kripto para kullanıcısına hitap edecek şekilde hazırlamaktadır.

Bizi Takip Edin!