Hakkımızda

Ecryptobulls 2020 yılında kripto paraların öneminin artması ve yatırımcıların kripto para haberlerine yönelmesi sonucunda oluşan açığı kapatmak için doğmuş bir Kripto para Haberleri / bilgilendirme sitesidir. Bu sitede yer alan kripto para haberleri, yatırımcıların güncel kripto haberlerini takip edebilmesi için özel olarak oluşturulmuştur. Kripto para konusunda uzman analistler tarafından piyasa 7/24 taranarak önemli gelişmeler sizler için derlenir ve kripto para haberleri kategorisinde yer alır.

Yatırımcıların ilgisini çekebilecek diğer bir konu ise altcoin yorumlarıdır. Altcoinler günümüzde çok ilgi çekmekte ve Bitcoin ile beraber değerleri çok fazla artabilmekte olan kripto para birimleridir. Uzman ekibimiz tüm altcoin piyasasında olan gelişmeleri sizler için inceler, değerlendirir ve bilginize sunar.

Vizyonumuz

Ecryptobulls olarak vizyonumuz bizi takip eden yatırımcılara haber değeri olan, ileride yaşanabilecek dalgalanmaları görebilmek adına kripto para piyasasına tam hakimliğimizi koruyarak yatırımcıları bilgilendirmektir. Ekonomi haberlerinden tutun en ufak gelişmeye kadar piyasayı etkileyen tüm olayları derleyerek sizlere 7/24 sunmak en öncelikli görevimizdir.

Misyonumuz

Ecryptobulls açıldığı günden beri kripto para piyasasını hiç bilmeyen yatırımcılardan tutun, bu konuda en deneyimli yatırımcılara kadar herkese güncel dalgalanmaları, gelişmeleri ve olayları anında aktarmayı hedefler. Türkiye’de bulunan yatırımcıları bilgilendirmek adına Dünya piyasasını takip ederek güncel haberleri ve analizleri sunmak öncelikli görevimizdir. Aynı zamanda hiç bilinmeyen altcoinleri sizler için araştırmak, kripto paralar hakkında bilmediğiniz her konuda bilgi sağlamak misyonumuzdur.

Bu bağlamda yaptığımız youtube videolarını, eğitim makalelerini ve güncel kripto haberlerini sitemizi kullanarak takip edebilirsiniz. Kripto para ile alakalı merak ettiğiniz her şey Ecryptobulls’ta!